Я хотів задати питання, пане міністре. Я розумію, що це не
ваша компетенція, але все ж таки скажу. Ми знаємо, що йдуть перемовини щодо
транзиту газу і постачання газу з Російської Федерації на Україну. І для нас як
для українців, для представників народу фактично… і для народу України важливо
знати. Якщо ви маєте таку фактично компетенцію нам сказати про те, ці
перемовини, чи вплине це на ціну на газ для українців? Чи українці дешевше
будуть отримувати газ? Бо всі знають, якщо позитивно закінчаться перемовини і ми,
дійсно, оберемо тих 17 посередників, які постачали при попередніх урядах, то
українці побачать, ну, скажімо, конструктив у питаннях газу. Вони хочуть
побачити такий же конструктив у своїх платіжках. Вони хочуть побачити зменшення
ціни на газ і зменшення комунальних послуг. Бо досить багато коштів вони саме
на це витрачають. Скажіть, будь ласка, це можливо? Я кажу…